Redakcja bloga

Damian Przydalski (redaktor naczelny bloga, kierownik działu Informacje, pisze w działach Informacje, Przemyślenia, Recenzje) - Na blogu będę kierował Informacjami i pisał dla dwóch innych działów. Interesuję się astronomią i historią dwudziestowiecznej Polski. Staram systematycznie rozwijać swoje pasje poprzez czytanie i oglądanie programów w telewizji. W wolnym czasie lubię czytać książki, a zwłaszcza kryminały i horrory (najlepiej jeśli są ze sobą połączone). W przyszłości mam zamiar studiować dziennikarstwo, a teraz całą swoją uwagę skupię na tym blogu :)

Agata Woźniak (zastępca redaktora naczelnego, kierownik działu Recenzje, pisze w działach Recenzje, Przemyślenia) - Lubię jeść, czytać książki, oglądać filmy i anime. Moja działalność w Internecie ogranicza się do prowadzenia bloga i bycia członkiem dwóch grup skanlacyjnych, co z resztą uwielbiam.
Nie jestem też taka straszna, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.
Liczę, że tworząc Poland Tree będziemy się po prostu dobrze bawić i rozwijać. :D

Danuta Pałęga (kierownik działu Podróże, pisze w działach Podróże, Informacje, Przemyślenia) - Cześć i czołem! :) Mam na imię Danka, mam 21 lat i studiuję Socjologię na Politechnice Śląskiej. :) Jestem kierownikiem działu "Sport", co bardzo mnie uradowało. Ze sportem jestem związana od wielu lat, jednak bardziej od strony kibicowskiej. Wcześniej pisałam dla takich portalów jak: za-progiem.pl i skoki24.pl :) Dodatkowo od niedawna jestem wolontariuszem w Organizacji Missing Zaginieni. Dlatego też cieszę się, że będę mogła dodawać coś od siebie w dziale "Przemyślenia". Mam już kilka ciekawych pomysłów na przyszłość! :)

Weronika Nowicka (kierownik działu DIY, pisze w dziale DIY) - Jestem kierownikiem działu DIY z czego się cieszę, jednak mam nadzieję, że ktoś jeszcze dołączy do mojego małego podzespołu.
W bloga bawię się od roku i robię to głównie dlatego, aby zmotywować siebie do pracy - systematyczność. Szyję, przerabiam, robię kartki, dodatki do domu. Staram się spróbować wszystkiego.
W 2013 i 2014 roku organizowałam akcję szycia w ramach akcji " Uszyj jasia" w moim mieście. W tym roku również szykuję kolejną edycję, jednak na większą skalę :)

Rebel (kierownik działu Moda i uroda, pisze w dziale Moda i uroda) - 20 grudnia skończę dopiero 17-nastkę, a w czerwcu pierwszą liceum w klasie humanistycznej. Cieszę się, że mogę współpracować przy blogu, a moim działem będzie ,,Moda i uroda". Oczywiście, zgodnie z zainteresowaniami, choć bardziej na to pierwsze. A wszystko w tym kierunku zaczęło się od rysowania, kiedy byłam małą dziewczynką. Od tamtej pory również pokochałam taniec i śpiew. Lubię też, a nawet uwielbiam grać w gry komputerowe, rysować czy malować (jak wspomniałam wcześniej), Jestem skaterką - jeżdżę na rolkach i deskorolce. Czasami coś "pichcę", a zaczęłam w podstawówce od pomagania mamie. Nie, na razie nikt się nie otruł.   Mówią na mnie "buntowniczka" albo czasami nazywają również ,,indywidualistką". Nie przeczę, że nie ma w tym racji. Często bywam też sarkastyczna ale mam dystans do siebie. Jeśli chodzi o muzykę - preferuję rock'a.

Sasza Etrich (pisze w dziale Moda i uroda)

Ola Madejska (pisze w dziale Moda i uroda)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz