czwartek, 28 maja 2015

Uszyj jasia w IKEA Poznań

Witajcie!

Co to za akcja Uszyj jasia?

Uszyj jasia to akcja, która polega na szyciu poszewek na poduszki dla domów dziecka, szpitali, hospicjów i innych placówek w których przebywają dzieci, aby umilić im ten czas. A wszyscy wiemy jak bardzo wpływa na nas otoczenie, dlatego szyjemy. Szyją Ci, którzy mają ochotę bezinteresownie pomóc. Jednak akcja to nie tylko szycie. To także krojenie, organizacja miejsca, rozwieszanie plakatów czy promowanie akcji, ale także ludzie. Ogrom ludzi, którzy pomagają, aby zobaczyć uśmiech drugiej osoby. Dlatego chcę Was zaprosić do wzięcia udziału w akcji, która odbędzie się 6 i 7 czerwca - czyli aż dwa dni na szycie jaśków dla dzieci.
Będziemy szyć dla Szpitala Dziecięcego w Olsztynie i Domu Dziecka w Szamotułach. To są nasze dwa główne cele, ale jeśli będziemy mieli więcej jaśków to obdarujemy placówki, dla których już szyliśmy, ale nie udało się uszyć potrzebnej ilości, dlatego motywacja jest jeszcze większa. 
Będziemy szyć od 10 do 18 w sobotę i niedzielę przy wejściu głównym. 
 
Maszyny do szycia, kolorowe materiały, akcesoria krawieckie oraz poczęstunek zapewni nam IKEA Poznań. Jeśli masz własną – weź ją ze sobą. Im więcej maszyn, tym więcej jaśków.
 
 
Jeśli ktoś z Was chce pomóc to zapraszam. 
Możecie to zrobić na wiele sposób. 
Nawet jak nie jesteście z okolic Poznania. Dla każdego coś się znajdzie dlatego jeśli macie jakieś pytania to zapraszam do kontaktu pod adresem : mojenozyczki@gmail.com
i do wydarzenia na Fb: https://www.facebook.com/events/462259110615698/

Weronika Nowicka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz